spinner

مزایا استفاده از خدمات و محصولات

13 تیر 1395, 15:42 11397 بازدید

تفاوت ما با دیگران

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

برای تمامی دوربین مداربسته و تجهیزات دیگر، گارانتی یکساله و تعویض بی قید و شرط و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته را ضمانت می نماید و در طول این مدت یک روز در ماه یکی از کارشناسان فنی بطور مرتب جهت بازدید و چک کردن سیستم ها در محل حضور خواهد داشت که در مفاد قرارداد فی مابین گنجیده شده است.

بیمه کاملا رایگان وسایل منزل و یا محل کار

بیمه کاملا رایگان وسایل منزل و یا محل کار

با بهره گیری از خدمات یا محصولات دوربین مداربسته این شرکت بصورت کاملاً رایگان وسایل منزل و یا محل کار خود را تا سقف حداقل ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال بیمه آتش سوزی یکساله خواهید کرد!
اینترنت پر سرعت(ADSL) رایگان

اینترنت پر سرعت(ADSL) رایگان

انتقال تصویر در دوربین مداربسته را فراموش نکنید!!! ،تکنولوژی دستگاه های مورد استفاده به صورتی است که تصویر در هر جایی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، قابل نمایش و کنترل است. اگر اینترنت نیز در محل نصب تجهیزات ندارید نگران نباشید از ما یکماه اینترنت پر سرعت(ADSL) کاملا رایگان دریافت خواهید کرد.

گارانتی یکساله و تعویض بی قید و شرط

گارانتی یکساله و تعویض بی قید و شرط

برای تمامی دستگاه ها گارانتی یکساله و تعویض بی قید و شرط و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته را ضمانت می نماید و در طول این مدت یک روز در ماه یکی از کارشناسان فنی بطور مرتب جهت بازدید و چک کردن سیستم ها در محل حضور خواهد داشت که در مفاد قرارداد فی مابین گنجیده شده است.


ساخت محیط آزمایشگاهی

ساخت محیط آزمایشگاهی

قبل از هر توضیح و معرفی محصول به مشتری، این شرکت بصورت کاملا رایگان تمامی ادوات و تجهیزات خود را برای ایجاد بستری شبیه سازی شده در محل پروژه مشتری بکار خواهد بست بدان شکل که کارشناس فنی شرکت با در اختیار داشتن چندین نوع دوربین و تجهیزات لابراتواری در محل مشتری حاضر و تصاویر و چیدمان صحیح دوربین ها با توجه به فضا و خواسته مشتری، نمایش می دهد و فضایی عملیاتی برای تصمیم گیری بهتر را فراهم می آورد.

جستجوی در سایت