spinner

انتقال تصویر در دوربین های مدار بسته

10 تیر 1395, 13:09 16134 بازدید

حال راهکار ما برای اینکه شما یک انتقال تصویر مناسب داشته باشید؛ چیست؟

 
فقط کافیست با پشتیبانی 24 ساعته>شماره پشتیبانی ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید، مطمئن باشید میتوانیم از راه دور و تقریباً رایگان مشکل انتقال تصویر دوربین مداربسته تان را حل کنیم!

اگر شما کمی با بحث شبکه آشنا هستید و می خواهید خودتان این کار را انجام دهید. ما برایتان مقاله ای خلاصه، آماده کردیم. لطفاً آنرا مطالعه کنید.از این لینک آموزش انتقال تصویر را ببینید.
 

انتقال تصویر بر روی تلفن همراه


یکی از مشکلات بزرگ شرکتهای ارائه دهنده خدمات دوربین مدار بسته این است که هر چند سابقه در نصب دوربین مداربسته دارند ولی بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در بحث شبکه (Network) عمدتاً در انتقال تصویر دچار مشکل می شوند.
 
 

شرکت ایده جدید مهام گستر با توجه به اینکه یکی از زیر شاخه های اصلی آن خدمات شبکه است و چندین سال در عرصه انتقال صدا و تصویر بر روی پروتکل IP (انتقال تصویر و صدا بر روی شبکه) فعال بوده است، بخوبی ساختار شبکه ایران و سرویس دهنده های اینترنتی را می شناسد و بستر دوربین های مداربسته آنالوگ و یا دوربینهای مدار بسته IP را با هر شرایطی و در هر موقعیتی که لازم باشد، جهت انتقال تصویر فراهم می آورد.

ما توسط کارشناس فنی وقت، بدون نیاز به اینکه بخواهیم به محل شما مراجعه کنیم، از طریق اینترنتی که برای انتقال تصویر در نظر گرفته اید، تمامی تنظیمات مربوطه را انجام می دهیم، بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه داشته باشید، بطور کاملاً رایگان این امر میسر خواهد شد.

در صورتیکه نتوانستید آی پی ثابت (Static Ip) دریافت کنید نگران نباشید! سرویس DDNS ما بزودی راه اندازی خواهد شد.

پس با ما همین حالا تماس بگیرید. ما در طی شبانه روز ۲۴ ساعت ۷ روز هفته همراهتان هستیم.
 
 

آیا می خواهید از منزل دفتر کار خود را ببینید؟

نگران انتقال تصویر نباشید، شما شامل ۹۰ درصد تخفیف هستید!

ویدئو


آموزش ویدئویی گام به گام انتقال تصویر دوربین مدار بستهکلیک کنید

جستجوی در سایت