spinner

درباره ما

13 تیر 1395, 15:37 9033 بازدید

میزان گستردگی خدمات به مشتریان در دو سال گذشته

دوربین مدار بسته
55%
 
شبکه و خدمات مرتبط
23%
 
تلفن بین الملل
12%
 
تلفن سانترال تحت شبکه
10%
 


احسان امیدی

مدیر عامل و مؤسس


با خط مشی مشتری مداری و حافظ منافع مشتریان و شرکاء 
 

خط مشی


خط مشی شرکت ،مرتفع کردن نیازهای مصرف کنندگان نهایی خدمات دوربین مدار بسته، شبکه، تلفن و سایر افراد ذی نفع شرکت، در چارچوب قوانین مملکتی، مقررات رادیویی، داده ای و مخابراتی و با تکیه بر اصل مشتری مداری می باشد.
 
 

آوای مهام چیست!؟ کیست!؟ و به چه معناست؟

مهام در لغت نامه به معنای کارهای بزرگ، سخت و با اهمیت است.
چرا مهام؟ زیرا همیشه در راستای تحقق و گسترش تخصص های خود که با بر گرفتن از تجربه سالها تلاش از پایین ترین سطح وضعیت کاری و با مرارت بسیار ، دست به هر کاری که زده شد هر چند سخت و طاقت فرسا باز هم با موفقیت روبرو شد. پس ما مردان و زنانی هستیم که در ابتدا  نمی گوییم که می توانیم ، با تمام قدرت تلاش می کنیم و در نهایت با افتخار اعلام می کنیم که انجامش دادیم.
پس بر اساس اولویت ها، سرمایه ها و تحقق اهداف، خط مشی اصلی ما ،  بدین سان مطرح می گردد که بر پایه آن کلیه کارکنان و مدیریت، خود را ملزم به انجام آن می دانند.

خط مشی اصلی ما:
مرتفع کردن نیازهای مصرف کنندگان نهایی خدمات دوربین مدار بسته، شبکه، تلفن و سایر افراد ذی نفع شرکت، در چارچوب قوانین مملکتی، مقررات رادیویی، داده ای و مخابراتی و با تکیه بر اصل مشتری مداری می باشد.
یکی از دست آورد های بزرگ ما داشتن نرم افزار ارتباط با مشتری(CRM) است که میزان رضایت مشتریان را از عملکرد این مجموعه بسیار بالا برده است و البته مدیر مجموعه هم اکنون در این زمینه مشاوره نیز می دهد.
 
 
آوای مهام  با گردهم آوردن جمعی از جوانان متخصص در زمینه:

کابل کشی ساختار یافته

می خواهد خود را به عنوان یک پیشتاز و مدعی در این حرفه مطرح نماید.

جستجوی در سایت